Warsaw Studios

Kim jesteśmy?

Jesteśmy butikową digitalową agencją produkcyjną. Założyciel Greg Klukowski wywodzi się z fotografii modowej i reklamowej. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie produkując sesję zdjęciowe i filmy dla klientów o różnych potrzebach. W tej chwili koncentrujemy się na fotografii reklamowej, komercyjnej i produkcji filmów reklamowych na potrzeby internetu. 

Nasz działania koncentrujemy na dostarczaniu materiałów foto i video na potrzeby digitalu. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa bezpośredni kontakt z klientem poprzez Social Media, dlatego oferujemy dostarczanie materiałów przystosowanych do wszystkich platform: Facebook, Instragram, Instastories, InstagramTV, Youtube, Vimeo. 

Proces produkcji materiałów i udziału klienta w tworzeniu jest ustalany indywidualnie, możemy przejąć całą produkcję, od studia, przez aktorów, po postprodukcję ale możemy też zadbać tylko o wybrane elementy. Napisz do nas i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić!


Greg Klukowski - Właściciel

Fotograf, operator, w branży od 14 lat. Wywodzi się z fotografii modowej i reklamowej, przez lata tworzył sesję zdjęciowe do polskich magazynów i dla klientów komercyjnych m.in. L'oreal, ArtDeco, Eurosport, Douglas. Od wielu lat właściciel digitalowej agencji Warsaw Studios, obsługującej klientów korporacyjnych, modowych, beauty i kulinarnych. 

Maja Salamon - Współwłaściciel

Maja Salamon, top-modelka, maratończyk, kucharz i współwłaściciel Warsaw Studios i Warsaw Foods. Odpowiedzialna za Social-Media i kontakt z klientem. 


Contact

email: Grzegorz@warsawstudios.com 

Phone Number: 600 235 863

email: Maja@warsawfoods.com

Phone Number: 664 986 615

Using Format